Sofőr/ futár

2022-05-18 13:35:28

Hirdetés adatai

  • Feladó: Driver Munka
  • Feladva: 2022-05-18
  • Lejár: 2022-06-17

Leírás

Budapesti munkavégzésre keresünk sofőr/ futár feladatok ellátására, „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkező munkatársakat, akár azonnali kezdéssel.

Feladatok:
- termékek kiszállítása az ügyfelekhez (Budapest és Pest megye)
- termékek pontos és hiánytalan átadása
Az álláshoz tartozó elvárások:
Pontos munkakezdés
Gépjármű megóvása
Ápolt megjelenés
Megbízható személyiség
Vezetési tapasztalat
Amit kínálunk:
- Céges autó
- Stabil fizetés
- Pozítiv, fiatalos munkatársak
Bér:
Egyéni vállalkozók (KATA) esetében: 400 000 Ft – 500 000 Ft
Magánszemélyek esetében: 300 000 Ft – 400 000 Ft

Jelentkezni e-mail formájában, telefonszám megadásával, esetleg csatolt önéletrajzzal lehet, az alábbi e-mail címen keresztül: drivermunka22@gmail.com

Cím

Régió: Budapest
Település: 20. kerület

Részletek

  • Munkavégzés helyének típusa: Helyhez kötött
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Minimálisan elvárt végzettség: Általános iskola
  • Minimálisan elvárt tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Típus: Szállítás, logisztika
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást

Juttatások

  • Céges autó
Driver Munka

Üzenet küldése

Kiemelt hirdetések

Baranya, Belvárdgyula
2022-07-28